• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Снаряди для російської артилерії можуть закінчитися до початку 2023 року, — США

Росія використовує артилерійські снаряди 40-річної давності зі старих запасів і без постачання з-за кордону снаряди у російської армії закінчаться на початку 2023 року

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів високопосадовець Міністерства оборони США, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Вони зняли боєприпаси із застарілих запасів, що свідчить про те, що вони готові використовувати ці старі боєприпаси, деякі з яких були вироблені понад 40 років тому", — заявив представник Пентагону.

За його словами, це сталося через високу інтенсивність використання артилерії в Україні. Ці снаряди мають високий рівень відмов. У Пентагоні оцінили, що у разі відсутності допомоги з боку Ірану та КНДР, окупанти не матимуть боєприпасів до початку 2023 року.

"Ми оцінюємо це з урахуванням інтенсивності вогню, з якою Росія використовує свої артилерійські та ракетні боєприпаси під кутом того, що ми називаємо повністю придатними артилерійськими та ракетними боєприпасами", — додав чиновник.

Окупанти, коли завантажують такі снаряди, змушені йти на певні ризики. Йдеться про те, що вони можуть не вистрілити з гармати та не вибухнути у точці призначення.

Як повідомляла "ДС", представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скибицький заявив, що армія РФ все ще має запас на 3-5 хвиль масованих ракетних ударів по території України.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua