• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Соловйов образив Шольца порівнянням з Гітлером і познущався з німецької мови (ВІДЕО)

Одіозний російський телепропагандист Володимир Соловйов погано "спародіював" канцлера Німеччини Олафа Шольца

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Солойов істерив в ефірі власної програми, повідомляє "ДС".

"Україна запросила допомогу у "ліверної ковбаси" — у Німеччини. (Сміх у залі — "ДС"). Це не жарт — це реально так. Шольц сказав, що відносини з Росією колишніми вже не будуть", — сказав він.

Потім пропагандист навіщось "приписав" Шольц інтонації німецького диктатора Адольфа Гітлера.

"Повернення до колишніх відносин неможливо! Keine! Повернено данс привіус отношений з унд Раша! Йа", — зіпсував Шольц німецьку мову.

Крім того, пропагандист звернувся до німецького канцлера на "ти".

"А чого ти вирішив, що ми хочемо повертатися до колишніх стосунків з тобою? Ми підтримували стосунки з тією Німеччиною, яка боролася зі своїм нацистським минулим, а не тим, яке готове постачати важку зброю українським нацистам. Які взагалі стосунки з тобою можуть бути, Шольц?", — звернувся Соловйов до голови уряду ФРН.

У Мережі ж "остудили запал" пропагандиста.

"Послід пробиває чергове дно. Насмішки над німецькою мовою з країни, де половина слів була привезена з Німеччини, звучать убого. Сировинна колонія ФРН настільки в себе повірила, що впевнена у своїх можливостях диктувати якісь умови. Соловйов, а сталь, ліки, і техніку ви де купувати будете?

Як повідомляла "ДС", раніше Олаф Шольц заявив, що Німеччина готова до тривалої війни Росії проти України. При цьому, говорив канцлер, відновлення колишніх відносин з РФ виключено.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua