• USD 36.6
  • EUR 36.2
  • GBP 41.4
Спецпроєкти

Соловйов хоче "перекрити" електрику країнам Балтії: ті "відключилися" ще у травні (ВІДЕО)

Одіозний телепропагандист Кремля Володимир Соловйов заявив, що Росія має припинити експорт електроенергії до Латвії, Литви та Естонії

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відео з істеричними криками Соловйова поділився у Telegram нардеп Олексій Гончаренко, повідомляє "ДС".

Так, одіозний російський теле- та радіоведучий розгнівався через те, що Латвія визнала Росію країною-спонсором тероризму.

"Наша Дума… Дума! Чому вони досі не ухвалили рішення щодо цих прибалтів, які нас взяли, в чомусь звинуватили — "країна-спонсор тероризму", не відключили їх від електроенергії, не конфіскували все майно цих країн?!", — обурювався пропагандист у себе в ефірі.

У ролику, який опублікував Гончаренко, нагадується. що три балтійські країни припинили імпорт електроенергії з Росії ще у травні.

"Відео з дурдому. Соловйов хоче відключити електроенергію балтійським державам. Тільки не нагадуйте йому, що було в травні. Нехай ще більше зганьбиться, воно без інтернету явно сидить", — з іронією написав український депутат.

Нагадаємо, в ефірі Соловйова ветеран російської військової розвідки Рустем Клупов заявив, що американські ракетні системи залпового вогню HIMARS в Україну нібито доставляють на трамваях

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua