• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Соловйов записав дивне звернення до українських солдатів: про "танцюючих гомосексуалів на Хрещатику" та "дідів" (ВІДЕО)

Російський пропагандист Володимир Соловйов стверджує, що був на Донбасі. Серед іншого він звернувся до бійців Збройних сил України

Володимир Соловйов
Володимир Соловйов / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Відеосюжет про це з'явився на телеканалі "Росія 1", повідомляє "ДС".

Стверджується, що звернення Соловйова українські бійці нібито почули по радіо.

"Український солдат! Я звертаюся до тебе! Я — Володимир Соловйов. Скажи мені, що ти забув на землі Донбасу? Вісім років ти вбивав і ґвалтував мешканців вільного гордого Донбасу", — заявив пропагандист.

Він також поставив українським воїнам на українському Донбасі питання "Навіщо ти тут?"

"У Києві розкрадають західні гроші! У Києві забули, як тебе звуть", — стверджує Соловйов.

За його словами, президент Володимир Зеленський нібито "насолоджується славою та грошима американців".

"Твою віру зрадили! Твою Лавру розтоптали! Гомосексуалісти танцюють на Хрещатику!", — стверджує одіозний працівник роспропаганди.

Потім Володимир Соловйов поставив питання "Хто ти?".

"Ти українець? Ти православний чи ти німець, який зрадив пам'ять своїх дідів, їхній великий подвиг? Навіщо ти тут?!", — знову почав запитувати пропагандист.

Соловйов також каже уявним українським солдатам, що "їхні смерті" нібито "потрібні Зеленському".

"Твоє життя (потрібне — "ДС") — твоїм родинам! Здавайся в полон! Або кидай все і йди до Києва — розберися зі сволочами, які зрадили твою Батьківщину", — закликав Соловйов.

Примітно, що на відеозаписі пропагандист говорить невпевнено — у нього заплітається язик. Можна припустити, що він перебуває, як мінімум, у нетверезому стані.

"У Соловйова з приходом весни остаточно протікає дах. Він нібито відвідав Донбас, звідки звернувся до ЗСУ, закликавши українців здатися", — пишуть у Мережі.

Там також запропонували Соловйову взяти на Донбас свого сина Данила, який працює у Великій Британії моделлю. Британські ЗМІ стверджують, що Данило Соловйов має нетрадиційну сексуальну орієнтацію, а оточуючі називають хлопця "Блонді".

Нагадаємо, у березні російський телеканал НТВ показав сюжет, у якому бійці окупаційної армії в Україні встановлюють динаміки на бронетранспортер і транслюють звідти різні звуки — аж до жіночих стогонів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua