• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Сотні людей вийшли на мітинг у Вашингтоні, щоб підтримати Україну (ФОТО, ВІДЕО)

Сотні українських активістів, представників інших громад у США, політиків, дипломатів зібрались у центрі Вашингтона, щоби вшанувати пам’ять загиблих борців за свободу України й закликати президента Джо Байдена посилити політику стримування РФ

Сотні людей вийшли на мітинг у Вашингтоні;
Сотні людей вийшли на мітинг у Вашингтоні;
Реклама на dsnews.ua

Мітинг відбувся у неділю біля Меморіалу Лінкольна, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Акція має дві основні мети. По-перше, вшанувати всіх українців, які віддали своє життя за нашу демократію й за вільну Українську державу – від героїв Небесної сотні до кожного борця, який загинув від російської війни в Україні", — зазначив співорганізатор мітингу Ярослав Гетьман.

"Сотні людей вийшли на мітинг у Вашингтоні";
"Сотні людей вийшли на мітинг у Вашингтоні";

Активіст наголосив, що другою метою мітингу є звернення до президента Байдена про необхідність більш жорсткої протидії російській агресії, а також допомогти Україні захистити себе й відбити наступ на демократію.

"Ми закликаємо, щоб президент Байден і члени Конгресу США стали потужною силою проти російської агресії, а також зараз оголосили санкції та автоматично запровадили їх, якщо відбудеться вторгнення", — зазначив Гетьман.

"Звернення до президента Байдена про необхідність протидії російській агресії";
"Звернення до президента Байдена про необхідність протидії російській агресії";

Окрім того, посол України в США Оксана Маркарова також наголосила на важливості акції в центрі американської столиці.

"Тут зібралися не тільки українські американці, які вболівають за Україну, тут також присутні багато впливових людей, які просувають і формують думку у Вашингтоні", — підкреслила дипломат.

Як писала "ДС", 18-20 лютого у 25 містах Європи пройшла глобальна кампанія "Європейський день солідарності: Я з Україною" на підтримку України, її незалежності та суверенітету.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua