• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Рятувати імідж Росгвардії збираються за допомогою комп'ютерних ігор

У Росії обговорюють можливість "популяризувати" Росгвардію за допомогою комп'ютерних ігор

Росгвардію "популяризуватимуть" за допомогою комп'ютерних ігор
Росгвардію хочуть "популяризувати" за допомогою комп'ютерних ігор / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Комерсант", передає "ДС".

Видання посилається на листа голови комітету Держдуми з інформполітики Олександра Хінштейна, надісланого 27 травня директору Росгвардії Віктору Золотову. У документі службі пропонується підняти її престиж за допомогою комп'ютерних ігор:

"Використання таких форм медіакомунікації з метою просування патріотичних цінностей, формування позитивного образу Росгвардії, героїзації відомства та його історії може мати винятково важливе значення", — йдеться у документі.

У Росгвардії журналістам підтвердили отримання листа, додавши, що "ведеться опрацювання цієї ініціативи".

Хінштейн пояснив, що Росгвардії як "наймолодшому силовому відомству, що знаходиться на передньому фронті боротьби зі злочинністю, тероризмом, що захищає територіальну цілісність країни", доцільно використовувати нові форми медіакомунікацій. На його думку, підхід "доцільно розширити й на інші силові відомства".

У документі наголошується, що на майданчику комітету Держдуми відбулася нарада на цю тему – з представниками Російського фонду розвитку інформаційних технологій та Міністерства цифрового розвитку РФ.

Учасники зустрічі побачили дві можливості популяризувати Росгвардію: через створення нової комп'ютерної тактично-командної гри про відомство або через інтеграцію його брендування "зі створенням унікальних персонажів" у наявну комп'ютерну гру — наприклад, онлайн-шутер "Калібр" (розробник — кіпрська 1C-777 Limited ).

За словами джерела видання, знайомого із ситуацією, питання популяризації Росгвардії через комп'ютерні ігри обговорювалося останні пів року, тобто ще до початку війни в Україні: "Учасники однієї із зустрічей запропонували VK зробити окрему гру про Росгвардію, але компанія погодилася надати тільки експертну підтримку". У VK відмовилися від коментарів.

Як писала "ДС", компанія-розробник відеоігор Rockstar Games відмовилася від їхнього продажу в Росії у зв'язку з вторгненням Кремля в Україну.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua