• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

Спецтрибунал для Путіна: Костін обговорив покарання із головою Європарламенту

Генпрокурор Андрій Костін зустрівся із головою Європарламенту Робертою Мецолою — обговорили покарання Росії за скоєні злочини та як створити спецтрибунал для президента Росії Володимира Путіна

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора в Telegram, передає "ДС".

"Сподіваємося, що історичне рішення Міжнародного кримінального суду щодо ордера на арешт Путіна закріпить його статус вигнанця для цивілізованого світу та стане початком міжнародних процесів притягнення керівництва держави-агресора до індивідуальної відповідальності", — зазначив Костін.

Костін наголосив на необхідності створення Спецтрибуналу, адже згідно з міжнародним правом лише трибунал, який має міжнародний статус, може подолати імунітет чинного президента.

Глава Європарламенту, у свою чергу, зазначила, що Європа "не заспокоїться, доки Україна не досягне справедливості".

Нагадаємо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт російського диктатора Володимира Путіна та уповноваженої президента РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що видача ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна – рішення, з якого розпочнеться історична відповідальність.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua