• USD 28.8
  • EUR 32.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Справа Хізб ут-Тахрір": Росія звинуватила п'ятьох кримчан у "захопленні влади"

У Росії п'ятьох жителів анексованого Криму, які нібито брали участь у діяльності організації "Хізб ут-Тахрір", звинуватили у "насильницькому захопленні влади"

Росія звинуватила п'ятьох кримчан у "захопленні влади";
Росія звинуватила п'ятьох кримчан у "захопленні влади";
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні УФСБ Росії, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

"Встановлено, що один мешканець Севастополя та четверо жителів Республіки Крим, будучи членами регіонального осередку міжнародної терористичної організації "Хізб ут-Тахрір", вели протиправну діяльність, спрямовану на насильницьку зміну конституційного ладу РФ", — заявили в російському відомстві.

У РФ вважають, що кримчани поширювали серед населення півострова "терористичну ідеологію" та вербували нових членів у "заборонену терористичну організацію".

Тепер їх звинувачують у приготуванні до насильницького захоплення або утримання влади. Наразі українці перебувають у СІЗО Сімферополя окупованого Криму.

Нагадаємо, 16 серпня Південний окружний військовий суд Ростова-на-Дону засудив чотирьох жителів Криму у справі "Алуштинської групи" Хізб-ут-Тахрір на строк від 12 до 18 років позбавлення волі в колонії суворого режиму за звинуваченням у "тероризмі".

На незаконний вирок звернули увагу у Британії та зажадали, щоб Росія звільнила всіх українських політв'язнів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua