• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

США висунули звинувачення російському олігарху Дерипасці: йому "світить" до 20 років

Міністерство юстиції США висунуло звинувачення російському олігарху, власнику холдингу "Базовий елемент", одному з найбагатших людей Росії Олегу Дерипасці

Реклама на dsnews.ua

Дерипаску звинувачують в ухиленні від санкцій, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Міністерство юстиції оголосило сьогодні про оприлюднення обвинувального висновку, який звинувачує громадянина США та трьох громадян Російської Федерації у порушенні нових санкцій США, введених раніше цього року у відповідь на неспровоковане військове вторгнення Росії до України", — йдеться у повідомленні.

Заступник генерального прокурора Ліза А. Монако заявила, що Олег Дерипаска, працюючи на благо російської держави та енергетичного сектора, прагнув обійти санкції США за допомогою брехні та обману, щоб нажитися на американському способі життя та отримати вигоду з нього.

За змову з метою порушення та ухилення від санкцій США та порушення Закону про міжнародні надзвичайні економічні повноваження російському олігарху загрожує до 20 років позбавлення волі.

Крім того, Олег Дерипаска та його спільники намагалися народити дитину в США, щоб вона могла скористатися перевагами американської системи охорони здоров'я та громадянства США за правом народження.

У обвинувальному висновку також повідомляється про намір Сполучених Штатів конфіскувати у Дерипаски доходи від його злочину, включаючи власність в США та доходи від продажу музичної студії.

Зазначимо, Олега Дерипаску було включено до списку санкцій США 6 квітня 2018 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua