• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Судові витрати цьогоріч обійшлися команді Трампа в $40 млн, — ЗМІ

На захист експрезидента США Дональда Трампа, його радників та інших осіб, які фігурують у судових справах, цьогоріч вже витратили десятки мільйонів доларів

Дональд Трамп
Дональд Трамп
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації The Washington Post, передає "ДС",

За інформацією видання, на судові витрати команда Трампа витратила близько 40,2 млн доларів. Тепер, як очікується, його політична група Save America має розкрити дані про цю суму у своєму звіті, бо у прокуратури вникли питання щодо потенційних конфліктів інтересів.

Зазначається, що така сума більша, ніж будь-які інші витрати групи Дональда Трампа під час президентської кампанії у 2024 році.

Згідно з поданими раніше федеральними документами, група Трампа у другому кварталі 2023 року зібрала приблизно до 56 мільйонів доларів на можливі судові витрати. За словами радників Трампа, витрати на надання адвокатів десяткам людей необхідні та продовжуватимуть "рости як гриби" мірою продовження розслідувань, запланованих судових процесів та появи нових звинувачень.

Наразі експрезиденту загрожує федеральне звинувачення у Флориді, звинувачення штату в Нью-Йорку та перспектива додаткових кримінальних звинувачень у Вашингтоні та штаті Джорджія.

У команді Трампа стверджують, що більшу частину грошей збирають рахунком невеликих пожертв його прихильників по всій країні, та оплачують юридичні рахунки майже всіх, хто бере участь у розслідуваннях і звертається за допомогою до колишнього президента та його радників.

The Washington Post пише, що збір коштів та створення власної політичної групи стали предметом для розслідування, хоча її не звинувачували у правопорушеннях. Більшість грошей, які група використовує для оплати юридичних рахунків, зібрали на неправдивих заявах про те, що вибори 2020 року "були вкрадені".

Як писала "ДС", прокурори Міністерства юстиції США попередили адвокатів колишнього президента Дональда Трампа про підготовку проти нього нового кримінального обвинувачення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua