• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

Суровікін поділився фантазіями про втрати та загороджувальні загони ЗСУ

Командувач російськими військами в Україні генерал Сергій Суровікін стверджує, що ЗСУ намагаються прорвати російську оборону за допомогою невмотивованих погано навчених новобранців і зазнають великих втрат

Реклама на dsnews.ua

Про це Суровікін розповів журналістам, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости".

"Український режим прагне прорвати нашу оборону. Для цього ЗСУ підтягують на передову всі наявні резерви. Здебільшого це сили територіальної оборони, які не пройшли повного курсу підготовки. Фактично українське керівництво прирікає їх на знищення", — сказав командувач.

За його словами, зазвичай такі підрозділи мають низький моральний дух.

"Для запобігання втечі з передової українська влада застосовує загороджувальні загони з націоналістів, які розстрілюють усіх, хто намагається залишити поле бою", — додав Суровікін.

Крім того, генерал заявив про великі втрати у лавах українських захисників.

"Щодобово втрати противника становлять від 600 до 1000 осіб убитими і пораненими. У нас інша стратегія. Про це вже говорив верховний головнокомандувач. Ми не прагнемо високих темпів просування, бережемо кожного солдата і методично "перемелюємо" супротивника, який наступає", — сказав командувач.

Він додав, що цим не лише мінімізуються свої втрати, а й значно скорочується кількість жертв серед мирного населення.

У той же час він визнав, що ситуація в Херсонській області "непроста" і заявив про нібито підготовку українськими військовими удару по греблі Каховської ГЕС.

Як повідомляла "ДС", так званий "глава" окупованої частини Херсонської області України Володимир Сальдо оголосив про евакуацію місцевих жителів на лівий берег Дніпра у зв'язку з нібито підготовкою українськими військовими удару по Каховській ГЕС.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua