• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

"Світ відчуває війну в Україні": Байден закликав швидше переходити на "зелену" енергію

Президент США Джо Байден закликав світову спільноту швидше переходити на використання екологічної енергетики на тлі широкомасштабної війни Росії проти України

Реклама на dsnews.ua

Про це глава Білого дому заявив на саміті "Великої сімки", передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Весь світ відчуває вплив жорстокої війни Росії в Україні", — заявив президент США.

Він наголосив, що це сколихнуло енергетичні ринки у глобальних масштабах. Тому світ має докласти зусиль, щоб зменшити цю енергетичну залежність.

"Нам потрібні зусилля всього світу, щоб інвестувати у перехідні проєкти "чистої" енергетики, щоби забезпечити стійкість критично важливої інфраструктури до змін клімату", — підкреслив американський лідер.

При цьому він наголосив на важливості розробки необхідного обладнання, зокрема батарей, які відповідали б високим стандартам праці та навколишнього середовища.

Президент США також наголосив на важливому значенні транспортної інфраструктури, у тому числі залізниць та портів, для переміщення матеріалів, призначених для переробки, а також розширення доступу до технологій "чистої" енергії.

Як писала "ДС", голова Європейської ради Шарль Мішель повідомив, що глави держав та урядів ЄС погодили введення нафтового ембарго у новому пакеті санкцій проти Росії. 2 червня посли ЄС погодили 6-й пакет санкцій.

Президент Франції Еммануель Макрон заявляв, що ЄС у рамках санкцій проти Росії припиняє імпорт 90% російської нафти до кінця 2022 року.

Держави-учасниці ОПЕК+ мають намір збільшити видобуток нафти, щоб замістити Росію світовому ринку після запровадження Євросоюзом нафтового ембарго.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua