• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Світовий тренд: В Іспанії випустили марку, присвячену Україні (ФОТО)

В Іспанії випустили марку на підтримку нашої країни "Іспанія з Україною". Вона зроблена в кольорах українського стягу, а надрукував її поштовий оператор Correos

В Іспанії випустили марку "Іспанія з Україною"
В Іспанії випустили марку "Іспанія з Україною"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби поштового оператору, передає "ДС".

Марка зроблена в кольорах прапору України, а її центрі намальовано серце. У верхньому лівому куті також є напис "Іспанія з Україною" і логотипи Correos та "Укрпошти".

Тираж марок — 640 тисяч. Її розмір 35х24,5 мм. Вартість однієї марки — 1,75 євро. 

"Синій і жовтий кольори, які присутні на поштовій марці, присвяченій Україні, заповнили балкони та вулиці нашої країни на знак підтримки народу, що страждає від жорстоких наслідків війни", — зазначається в описі поштової марки.

Як писала "ДС", пошта африканської країни Сьєрра-Леоне випустила марки із зображенням роботи українських рятувальників в умовах війни. Крім того, колекційні поштові марки "Палаюча "Москва" випустили в африканській Республіці Нігер.

Раніше у Польщі випустили марку з президентом України Володимиром Зеленським. Ціна на неї не спинила шалений попит, тож за кілька годин усі марки розкупили.

А задала світовий тренд "Укрпошта", яка 12 квітня випустила поштову марку "Русский военный корабль, иди нах*й! Героям слава!" накладом 1 млн штук. Вже 20 квітня продаж марки припинили.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua