• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Тактика Росії в Україні — ідіотська: у Скабєєвої нарешті сказали правду (ВІДЕО)

В ефірі пропагандистської програми "60 хвилин" на російському телебаченні розкритикували дії військ РФ під час "спецоперації" в Україні

Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Фрагмент програми "60 хвилин", ведучою якої є одіозна Ольга Скабеєва, опублікував у Telegram нардеп Олексій Гончаренко, повідомляє "ДС".

"Розпланувати нам нічого нормально не вдалося. Цілі у нас виявилися завищеними, розрахунки наші виявилися невірними, тактика виявилася ідіотською", — розповів один із експертів у студії.

Скабєєва ж розгублено дивилася на гостя своєї програми під час цієї його тиради.

"У Росії ще не прозрівають, але нові відмовки про всяк випадок тепер розучують. Тоді навчайте слова "репарації", "санкції надовго" та "українська Кубань". Іспит проведете за кордоном у Смоленську", — пише Гончаренко.

Нагадаємо, Михайло Ходарьонок, якого запрошують на російські пропагандистські шоу як "військового експерта", у цьому ж ефірі відзначив високий бойовий дух і професіоналізм українських військ. Також він констатував "повну геополітичну самотність Росії". Скабєєва ж накинулася на нього, записавши в "союзники" РФ Китай та Індію. Крім того, додала Скабеєва, більшість країн світу нібито або "за нас", або "зберігають "нейтралітет", "на відміну від агресивного Заходу".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua