• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

Тайвань вперше відкрив вогонь по китайським безпілотникам

Армія Тайваню відкрила вогонь у відповідь на вторгнення китайських безпілотників біля невеликого острівця в окрузі Цзіньмень

Прапор Тайваню
Прапор Тайваню
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Focus Taiwan, передає "ДС".

Армійське командування оборони Цзіньмень повідомляє, що солдати, дислоковані на заставі острова Ши, виявили безпілотний літальний апарат, який летів у забороненій зоні приблизно за 200 метрів від застави на висоті 30 метрів.

Спочатку солдати випустили попереджувальні сигнальні ракети. Саме командування описало свою чотириступеневу процедуру реагування на зіткнення з безпілотниками.

Це був перший випадок, коли армія заявила про відкриття вогню у бік китайського безпілотника. Раніше китайці опублікували серію відеороликів, знятих цивільними безпілотниками, на яких видно, як вони літають поруч із військовими спостережними пунктами та знімають їх.

Міністерство національної оборони заявило, аби впоратися зі зростаючою загрозою безпілотників у довгостроковій перспективі, буде працювати над захисною системою від дронів, яка буде встановлена ​​наступного року у двох прибережних округах Тайваню, розташованих неподалік від узбережжя Китаю — Цзіньмень та Ляньцзян.

Як повідомляла "ДС", речник Палати представників США Ненсі Пелосі 2 серпня прибула на Тайвань. Пелосі стала найвищим американським політиком, який відвідав острів за останні 25 років. Разом із нею прибула делегація, до складу якої входили кілька конгресменів.

Міністерство закордонних справ Китаю рішуче засудило візит Пелосі. У свою чергу, пресслужба Пелосі стверджує, що її візит "ніяким чином не суперечить давній політиці Сполучених Штатів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua