• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

The Times: Кремль відправив "вагнерівців" убити Зеленського та урядовців

До Києва з Білорусі попрямували близько 400 найманців із ПВК "Вагнер", яким доручено вбити президента Володимира Зеленського та його уряд та підготувати ґрунт для захоплення влади Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це з посиланням на свої джерела пише британська газета The Times.

"Група Вагнера, приватна військова компанія, керована одним із найближчих союзників президента Путіна олігархом Євгеном Пригожиним, 5 тижнів тому надіслала найманців з Африки з місією убити уряд Зеленського в обмін на солідну плату", — йдеться у матеріалі.

Повідомляється, що інформація про їх задум досягла українського уряду в суботу вранці, а через кілька годин Київ оголосив 36-годинну "жорстку" комендантську годину, щоб очистити місто від російських диверсантів.

Столична влада попередила мирних жителів, що всіх, хто виходитиме на вулицю в комендантську годину, розглядатимуть як агентів Кремля і можуть ліквідувати.

За даними видання, вагнерівці чекають зеленого світла від Кремля, щоб атакувати, а до їхнього розстрільного списку також входять прем'єр, весь Кабінет міністрів, мер Києва Віталій Кличко та його брат Володимир, які стали знаковими фігурами на передовій столиці, – загалом 23 особи.

Джерела Times повідомили, що в січні в Україну прибуло від 2000 до 4000 найманців із різними завданнями.

Декого відправили до Донецької та Луганської області, які утримували бойовики, а 400 осіб, яким доручили ліквідувати Зеленського, попрямували до Києва з Білорусі.

Видання з посиланням на джерела пише, що група нібито відстежує Зеленського та його колег по їхніх мобільних телефонах, і нібито завжди знає, де вони знаходяться.

Інше джерело стверджує, що найманим убивцям наказали пригальмувати, поки Путін цього тижня веде "мирні переговори" із Зеленським.

Нагадаємо, вранці 24 лютого війська Російської Федерації за наказом Володимира Путіна розпочали нове вторгнення в Україну одразу за декількома напрямками. Проте бліцкриг не відбувся і ЗСУ вдалося стримати супротивника, знищивши з початку наступу майже 6 тис. солдатів, понад 190 танків, 826 бронемашин, по три десятки військових літаків та гелікоптерів.

    Реклама на dsnews.ua