• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Ти хочеш Лукашенка": пропагандист Азаронок "втюхує" Європі білоруського диктатора (ВІДЕО)

Одіозний телеведучий білоруського державного телебачення Григорій Азарьонок впевнений, що Європа нібито потребує самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка

Григорій Азаренок
Григорій Азаренок / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у своїй програмі "Таємні пружини політики 2.0", фрагмент якої було опубліковано в Мережі, повідомляє "ДС".

"Європа, ми бачимо, ти уважно вдивляєшся в нас. Так, тебе пов'язано по руках і ногах, так — принижена і розтоптана, так — окупована, але очі твої ще не запливли гниллю мультикультуралізму та толерастії. І ти вдивляєшся в нас, вдивляєшся на Сонце, що сходить на Сході. Ти хочеш його, хочеш Лукашенка!", — заявив Азарьонок.

У Мережі над білоруським пропагандистом прогнозовано іронізують.

"Це божевільний білоруський пропагандон Григорій Азарьонок прийшов розповісти вам, що вся Європа хоче Лукашенка, а заразом зробити так, щоб все, що ви сьогодні з'їли, вийшло назад", — пише Telegram-канал "Солов'ячий послід".

Нагадаємо, самопроголошений президент республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що країни Заходу, якими "диригують" США, нібито готують напад і на Росію, і на РБ.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua