• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

"Тік-Ток" вояка Кадиров закликав не піаритися на "СВО" заради підписників

Глава Чечні Рамзан Кадиров, бійці якого "прославилися" зйомкою постановочних "тік-токів" у тилу, закликав не піаритися на темі війни з Україною заради підписників, а працювати "заради спільної російської перемоги"

Рамзан Кадиров
Рамзан Кадиров
Реклама на dsnews.ua

Таким чином він прокоментував заяви засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина, передає "ДС" із посиланням на російське пропагандистське агентство ТАРС.

"Не треба набирати підписників у власну базу за рахунок критики та хайпових заяв, як це люблять робити опозиційні ліберальні ЗМІ. Потрібно працювати на користь країни та заради неї. Адже потім, коли все це закінчиться на користь нашої батьківщини, буде совісно за власну поведінку та прикро", — написав Кадиров.

Глава Чечні заявив, що після чергової заяви Пригожина зателефонував йому для того, щоб зустрітися і поговорити віч-на-віч.

"Поговорили начебто по-чоловічому. Дійшли згоди. Пообіцяли в тому числі не критикувати і навіть не згадувати ні "Ахмат", ні "Вагнер" у заявах. Як ініціатор розмови, я вже хотів заявити аудиторії, що переживає, про те, що непорозуміння залагоджено, але… Пригожин вирішив мене випередити і оголосив про це першим, а командири "Вагнера" вже наступного дня зробили низку цинічних заяв", — розповів Кадиров.

Він також зазначив, що Генштаб та Міноборони РФ допомагають стратегією, підтримкою з повітря, даними та боєприпасами як "Ахмату", так і ПВК "Вагнер".

"І називати це треба не підтримкою, а спільною роботою, виконанням наказу верховного головнокомандувача. Керівництву краще знати, де потрібні 200 тисяч військових: на відповідальних рубежах чи там, куди просить медіапростір", — додав він.

Зазначимо, саме бійці чеченського батальйону "Ахмат" стали відомі тим, що знімали в Україні постановочні "тік-токи", імітуючи нібито активні бойові дії, воюючи в тилу з неіснуючим противником, а також обстрілюючи вже розбомблені будинки в окупованих українських містах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua