• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Російська Педерація Пєскова та "є*уча дійсність" від Кіма: чим жив "запорєбрик" минулого тижня (ФОТО, ВІДЕО)

"ДС" підготувала огляд найдивніших та найабсурдніших новин про життя в Росії протягом тижня, що минув

Реклама на dsnews.ua

Головною темою російських стрічок новин за минулий тиждень став візит Кім Чен Ина до Неосяжної. Кремлівські пропагандисти пильно стежили за переміщеннями бронепотяга північнокорейського диктатора. Такий спосіб пересування ріднить товариша Кіма з главою Кремля — той теж має власний броньований залізничний склад, оскільки використання аеропортів в умовах атак дронів — штука ненадійна.

Кремлівська держпропаганда відразу ж записала дорогого гостя до росіян. Посланник ідей Чучхе намагався мімікрувати під місцевого за допомогою шапки-вушанки та згоди випити з російським військовим керівництвом.

Умощували Кімовські вуха і обіцянки Путіна перетворити Північну Корею на одну з провідних космічних держав. Обіцянка звучить, як мінімум, дивно — особливо після того, як станція "Місяць-25" влетіла в поверхню природного супутника Землі, замість того, щоб м'яко на неї сісти.

З розваг Кіму запропонували Приморський дельфінарій та місцеву приму — моржа на ім'я Міша. Пул кремлівських пропагандистів не без задоволення смакував реакцію візитера на сценічну майстерність Михайла, але насправді Приморський дельфінарій виявився міні-копією Північної Кореї.

Реклама на dsnews.ua

"Міша — реальний мученик і герой усіх пекельних скандалів Приморського океанаріуму. Спершу Міші виламали бивні. Потім били. Потім впустили в сухий басейн з величезної висоти, а потім довели до хронічної діареї і припадків. Мішин рот — кривава виразка", — пише російський публіцист з українським паспортом Олександр Невзоров.

Публіцист нагадує, що за фактами жорстокого поводження з тваринами в океанаріуми неодноразово порушувалися кримінальні справи, а також виходило в ефір безліч репортажів на телебаченні.

За словами Невзорова, Приморський океанаріум досі тримає перше місце за мором ссавців, антисанітарією, отруйною водою, смертями скатів, дельфінів і білух.

Розважали Кіма в представники місцевої влади. Мало того, що зібралися з візитом у відповідь до найбільш народно-демократичної з Корей, так ще й задумали відправити туди місцевих діточок.

Губернатор Приморського краю Олег Кожем'яко проголосив перед дітьми проникливу промову про піонерські табори.

"Ми, коли були такими, як ви, ми їздили до Кореї. Там хороші піонерські табори. Ми, можливо, домовимося, когось відправимо", — сказав Кожем'яко.

Людина з його почту слова шефа підтвердила фразою, яка мала викликати в юних слухачів, як мінімум, переляк: "так, табори там хороші".

Достатньо загрозлива промова, якщо врахувати міру мілітаризації в обох країнах. А також те, що юних громадян по обидва боки російсько-північнокорейської сторінки вчать помирати за вождя, як то кажуть, з молодих нігтів. Та й під словом "табір" можна мати на увазі що завгодно. Діапазон прикметників: "дитячий" "військовий" і, нарешті, що логічно, "концентраційний".

До речі, про труднощі перекладу. Особистий перекладач Кіма, інтерпретуючи слова шефа, розповів про "єбучу дійсність" Росії. Очевидно, малася на увазі "кипуча" дійсність, але неправильно підібраний прикметник тепер може коштувати бідоласі перекладачеві якщо не життя, то вже точно здоров'я. Каторжна праця на уранових копальнях ще нікому не пішла на користь.

На відео є нецензурна лексика.

Достеменно невідомо, чи загрожують репресії спікеру Володимира Путіна Дмитру Пєскову, але той також видав крамолу про рідну країну, обізвавши Росію Педерацією. Головні кремлівські вуса спробували виправитися, але застереження прозвучало дуже правдиво і симптоматично. Втім, є всі підстави сподіватись, що Кім цього не чув. ЛГБТ-спільнота не в пошані в жодній із диктатур.

Тому не обійшлося і без люб'язностей у відповідь з боку Кім Чен Ына. Той запросив Володимира Путіна до себе додому. Зважаючи на все, — разом із російськими дітлахами, щоб було кого цілувати в животик дорогою з Москви до Пхеньяну на бронепоїзді.

Путін не радості не приховував: у Кремлі наголосили, що запрошення було прийняте із задоволенням. Але гаразд — Кремль. У коментарях до поста пропагандистів у Twitter користувачі соцмережі констатували очевидне: просто нікуди більше обтяженого ордером від Гааги не пускають. Ось приїде Путін до КНДР, а далі його доля у руках господаря: може й із гармати розстріляти. Тим більше, у обіцянкок перетворити Північну Корею на "передову космічну державу" є всі шанси так і залишитися лише обіцянками.

Придворний путінський філософ Олександр Дугін також поділився своїм баченням проблем філології та тенденцій розвитку російської мови. Він запропонував перекласти російську конституцію на церковнослов'янську. Тим паче, якщо її й читають, то в кращому разі по діагоналі. Не виключено, що така "реформа" для російської подоби основного закону піде лише на користь. Рядки з неї тепер можна буде читати наспів і навіть голосом одного з головних Z-людожерів — картового актора-попа Івана Охлобистіна. І ту саму "Гойду!" може бути занесено до будь-якого з розділів конституції РФ. Як нічого заклик до негайної дії, що нічого не означає.

"Щоб оцінити якість нинішньої Конституції РФ, її придатність (або непридатність) для нашого часу з урахуванням тієї ситуації, в якій опинилася сьогодні Росія, варто перекласти її церковно-слов'янською мовою. Відразу багато (якщо не все) стане зрозумілим", — спокійно заявив Дугін.

Також "філософ" запропонував "симетричну" відповідь Заходу на будь-який із варіантів ембарго за формулою "Вони нам санкції, а ми їм — прокляття". Словом, звичайно, можна вбити, але переконати Захід зняти обмеження — дуже навряд чи. Але це так, дозвілля зайняти без дочки Дарії. Яка більше року нічого не може розповісти про хід спецоперації.

Адже "СВО" триває вже дев'ятнадцятий місяць. І, завдяки її "героям" всіх мастей та ступенів тверезості, прийшла до кожного будинку. Ось п'яний бойовик "ДНР" раптом переймається любов'ю до дітей і вирішує їх розважити, кинувши гранату, викликликавши невдоволення сусідів у Казані.

Дорослі цей перфоменс не оцінили. Принаймні, судячи з великої кількості нецензурних прокльонів на голову автора цієї дивної вистави. Пояснення про те, що граната — "звукошумова", а також буденне "Ну, вибач" у бік найактивнішої з незадоволених звучать непереконливо.

На відео є нецензурна лексика.

Але у Казані хоч обійшлося без жертв. А ось "денацифікатор" України з Воронежа і себе підірвав і трьох товаришів на той світ відправив.

Все за заповітом опальної нині групи "Сплін"; "Дістань гранату — буде свято".

У немилість, крім, власне, учасників СВО потрапляють і лікарі, до яких ті вирушають "на ремонт". Одному з таких ескулапів просто відрізали голову. І добре б, якщо все це відбулося у Санкт-Петербурзі — Північна столиця Росії вже давно заслужила ще одне неофіційне прізвисько — Расчленінград. Але справа була в Москві, буквально під носом у Путіна. Травматолог-бурят Доржо Аюшеєв у перервах між лікуванням учасників "спецоперації" наплював на всі духовні скрєпи, які культивуються державою російською, і захотів продажного кохання від мігранта з Узбекистану. По ціні не домовилися, обіцяних грошей гей-проститут не отримав, за що й розібрався з скупованим клієнтом дуже жорстоким чином.

Одного трупа узбецькому жерцю кохання здалося мало і той, що називається, для симетрії обезголовив мігранта з Киргизстану.

Знаходять своє місце в землі не лише російські лікарі разом з їх пацієнтами, які повоювали в Україні. У Верхошижемському районі Кіровської області взагалі "поховали" пам'ятник "воїну-визволителю". Руками активістів укласти "небіжчика" в землю не вийшло — довелося задіяти підйомний кран

Місцеві пропагандисти зазначають, що пам’ятне місце планується оновити. На меморіальну плиту, що звільнилася, нанесуть імена мертвих і поки що живих "героїв СВО".

Всім іншим прийма російської пропаганди Володимир Соловйов дає нав'язливу пораду, про яку, природно, його ніхто не просив: "засунути соплі та крики в поросячу дупу".

І так, якщо ви думали, що росіян перестали лякати українськими біолабораторіями, то дарма. Глава фракції "Справедлива Росія" у Держдумі Сергій Миронов розповів про спроби створення там "патогенів, які впливатимуть на росіян".

Редакція "ДС" не знає, які саме патогени впливають на свідомість Сергія Миронова, але продовжує уважно стежити за дивними новинами по той бік Поребрика. Їх багатство не дає жодного приводу сумніватися у перспективах наповнення та затребуваності цієї рубрики.

    Реклама на dsnews.ua