• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Туреччина оголосила про початок військової операції в Сирії: Очевидці засняли колони техніки

Влада Туреччини оголосила про початок операції проти "Робітничої партії Курдистану". Жителі прикордонних районів країни почули заяву через гучномовці

Туреччина оголосила про початок військової операції у Сирії
Туреччина оголосила про початок військової операції у Сирії
Реклама на dsnews.ua

Пізніше влада повідомила, що жодної надзвичайної ситуації в регіоні немає, а щодо держслужбовців, які запустили це оголошення розпочато розслідування, передає "ДС" з посиланням на Duvar.

"Героїчна турецька армія незабаром проведе операцію проти "Робітничої партії Курдистану". Ніхто не повинен переживати, всі залишайтеся вдома, будьте обережні", — йшлося у повідомленні, яке прозвучало з території мечетей у прикордонному із Сирією регіоні Гіазантеп.

Губернатор Гіазантепа Давут Гюль заявив, що надзвичайної ситуації в регіоні оголошено не було, і стосовно відповідальних за оголошення посадових осіб було розпочато розслідування.

"Немає жодної ситуації, що виходить за рамки звичайного. Щодо відповідальних державних службовців розпочато розслідування", — написав він у Twitter.

Як писала "ДС", 18 квітня Міноборони Туреччини розпочало нову військову операцію проти бойовиків Робочої партії Курдистану (РПК), вона проходить у північній частині Іраку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua