• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У "антифашиста" Шойгу істерика через візи: звинуватив країни ЄС у нацизмі

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу назвав ідею заборонити всім росіянам в’їзд до країн ЄС проявом нацистської політики.

Сергій Шойгу
Сергій Шойгу
Реклама на dsnews.ua

Про це Шойгу сказав на засіданні так званого "Першого міжнародного антифашистського конгресу" в підмосковному парку "Патріот", передає "ДС" із посиланням на пропагандистське агентство РИА Новости.

"Сьогодні ми спостерігаємо ще один яскравий прояв нацистської політики, коли з високих європейських трибун активно просувається русофобська ідея заборонити всім російським громадянам в'їзд до країн Євросоюзу", — зазначив Шойгу.

За словами російського міністра, окремі країни, зокрема, прибалтійські, все частіше ігнорують "фундаментальні принципи світопорядку, правові та політичні оцінки Нюрнберзького трибуналу".

"В Естонії та Латвії стали традиційними марші легіонерів СС, військовим злочинцям встановлюються пам'ятники та обеліски. На вулицях міст Литви відкрито звучать нацистські гасла та заклики", — стверджує міністр окупантів.

Дійство під назвою "Перший Міжнародний антифашистський конгрес" росіяни проводять у рамках форуму "Армія-2022".

Як зазначили у відомстві, він "покликаний стати платформою для відстоювання історичної правди про вирішальний внесок СРСР у розгром фашизму в роки Другої світової війни, а також для протидії поширенню нацистської ідеології".

Як писала "ДС", Міністерство закордонних справ Естонії готує пропозиції для Євросоюзу щодо припинення видачі шенгенських віз громадянам Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua