• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У білоруському КДБ чекають на переломний момент війні взимку

Голова Комітету державної безпеки Білорусі Іван Тертель вважає, що переломним моментом у російській війні в Україні може стати період із листопада до лютого

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Білорусі в Telegram, передає "ДС".

"Якщо Російська Федерація якісно проведе мобілізацію, забезпечить своє угруповання технічними засобами і передовим озброєнням, то бойові дії вступлять у ключову фазу. За нашими оцінками, у період листопада цього року до лютого наступного буде переломний момент", — заявив він.

Своєю чергою, Міноборони Білорусі цитує заяву держсекретаря Радбезу РБ Олександра Вольфовича про те, що Україна нібито намагається завдати удару по Білорусі, а НАТО і європейські країни нібито "вже відкрито розглядають можливі варіанти агресії" проти РБ. 

"У вищих ешелонах влади України також обговорюється можливість завдання удару по Білорусі, насамперед використовуючи наших втікачів, які там перебувають: полк Калиновського, батальйон Литвина та інші незаконні збройні формування", — каже Вольфович.

При цьому міністр оборони Білорусі Віктор Хренін знову повторив наратив самопроголошеного президента РБ Олександра Лукашенка про те, що завдання регіонального угруповання військ нібито "суто оборонні", а всі заходи, що проводяться зараз, нібито спрямовані на "адекватне реагування на дії поблизу білоруських кордонів". 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua