• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

У Чехії закривають один центр для біженців з України

У неділю, 31 липня, припинив роботу регіональний центр допомоги Україні у приміщенні Галереї Центральночеського краю в Кутній Горі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Починаючи з 1 серпня, всі дії, пов'язані з реєстрацією українських біженців, будуть передані іноземній поліції або до регіонального відділення Департаменту притулку та міграційної політики, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

Такі установи працюють у п'яти містах у Центральній Богемії: у Бенешові, Кладно, Кутовій Горі, Младі Болеславі та Пршибрамі. Однак тепер вони займатимуться забезпеченням житла для біженців.

"Від початку хвилі міграції, спричиненої російською агресією в Україні, центральночеські центри допомоги прийняли понад 31 тисячі біженців", — повідомив регіональний представник Давид Шима.

Спочатку такий центр діяв не тільки в Кутній Горі, а й у Млада-Болеславі та Пршибрамі. Однак через зменшення кількості біженців, що прибули, їхню роботу припинили раніше.

"Нам більше не потрібно тримати весь апарат, який складається з представників кількох гілок держави, в одному місці в Кутній Горі. Таким чином Галерея Конгрес-центру Середньочеського краю буде служити своєму початковому призначенню", — зазначила губернатор краю Петра Печкова.

Як повідомляла "ДС", 19 липня стало відомо, що Ірландія призупинила безвізовий режим для біженців із 20 країн Європи, щоб звільнити місце для українців.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua