• USD 36.6
  • EUR 37
  • GBP 44
Спецпроєкти

У чоловіка Скабєєвої, обговорюючи Катерину II, дивилися гей-порно (ФОТО, ВІДЕО)

На кремлівському телебаченні обурені жартівливою петицією до президента Володимира Зеленського про заміну монумента російській імператриці Катерині II в Одесі на статую американського порноактора Біллі Геррінгтона

Євген Попов та Ольга Скабеєва
Євген Попов та Ольга Скабеєва / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, відповідний фрагмент програми "60 хвилин" на пропагандистському каналі "Росія 1" опублікували у Мережі, повідомляє "ДС".

Зазначимо, замість пропагандистки Ольги Скабєєвої "60 хвилин" зараз веде її чоловік – депутат Державної думи Євген Попов.

"Український президент розглянув петицію, яка набрала 25 тисяч голосів, із закликом знести пам'ятник Катерині II в Одесі. Монумент російській імператриці пропонують замінити на статую зірки гей-порно Біллі Геррінгтона. Зе дав міськраді Одесу вказівку розглянути цю ініціативу, і зазначив, що громадський простір треба очищати від російської імперської та радянської спадщини", — розповів Попов.

За словами пропагандиста, "замінювати цю спадщину збираються, як бачимо, пам'ятниками геїв, ну, або Бандері, що, втім, одне й те саме".

Після цього програмі на федеральному каналі продемонстрували відеонарізку за участю Геррінгтона.

Цікаво, що гості студії дивилися на екрани уважно — не відриваючись. Чоловіки в залі хихикали і жваво обговорювали побачене.

"Ну, а що ви так бентежитесь? Треба ж знати, на кого наші сусіди хочуть поміняти імператрицю Катерину. Ось ми вам і показуємо. Інших кадрів цього товариша немає! Ну, і прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон — "ДС") Джонсон — другий кандидат", — прокоментував Попов.

Зазначимо, американський актор Біллі Геррінгтон прославився зйомками у гей-порнофільмах. Він загинув у ДТП у 2018 році.

У Мережі сподіваються, що кадри з Геррінгтоном побачить відомий гомофоб із Держдуми Віталій Мілонов.

"Кринж дня: на Геббельс-ТВ виділили ефірний час для того, щоб обговорити жартівливу петицію про заміну пам'ятника Катерині II в Одесі на статую гей-порно-актора Біллі Херінгтона. А ще там весь ефір переглядали гей-порно гачімучі. Але це ніяка не пропаганда гомосексуалізму. Не переплутайте. Геєборець Мілонов бачив? Тому що якщо так — він мав померти від щастя", — пише Telegram-канал "Солов'їний послід".

Довідка. Японське слово гатимуті означає "накачаний здоровань". Потім слово трансформувалося в "гачімучі" і переросло в інтернет-субкультуру, засновану на сюжеті гей-порнофільмів 1990-х років. Основний сюжет таких відео — надуманий конфлікт між двома чи кількома героями, який переростає спочатку у борцівський поєдинок, а потім і в секс із елементами БДСМ. Низька якість виробництва, поганий сценарій і перегравання гіпермаскулінних акторів разом із відвертою сексуалізацією того, що відбувається, змушують глядача відчувати незручність, що багато хто вважає вкрай смішним.

Як повідомляла "ДС", раніше Володимир Зеленський доручив уряду розглянути питання легалізації в Україні зареєстрованого громадянського партнерства в рамках роботи щодо утвердження та забезпечення прав та свобод людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua