• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Джонсона вибачилися перед королевою за вечірку під час карантину

Офіс прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона вибачився перед королевою Єлизаветою II за вечірку на Даунінґ-стріт напередодні похорону принца Філіпа та під час дії карантинних обмежень

Борис Джонсон
Борис Джонсон
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють Reuters та The Guardian, передає "ДС".

Видання The Daily Telegraph повідомило, що 16 квітня відбулися дві окремі вечірки з нагоди звільнення працівників: колишнього директора з комунікацій Джеймса Слека та урядового фотографа. Співробітники на Даунінґ-стріт відпочивали з алкогольними напоями до ранніх годин.

За даними видання, вони пішли в сусідній супермаркет закупити алкоголю, пролили вино на килими, а гойдалки, якими користувався маленький син прем'єр-міністра, були зламані після гулянь.

Уже 17 квітня відбулося прощання із принцом Філіпом ㅡ порівняно скромне через карантинні обмеження.

"Дуже прикро, що це сталося під час національного трауру, перед палацом уже вибачилися", ㅡ сказали у пресслужбі Джонсона.

Там не повідомили, чи планує Джонсон вибачатися особисто перед королевою під час наступної приватної аудієнції з нею, але зазначили, що прем’єр-міністр визнає "значний гнів" громадськості щодо порушення карантинних правил.

Опоненти закликали Бориса Джонсона піти у відставку, назвавши його шарлатаном, який вимагав від британців дотримуватися жорсткого карантину, коли його персонал гуляв у центрі країни. Ці заклики підтримали навіть у партії Джонсона, побоюючись, що це завдасть шкоди її виборчим перспективам.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон визнав, що прибув на вечірку на Даунінґ-стріт під час першого локдауну у країні у травні 2020 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua