• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.2
Спецпроєкти

У Грузії назвали себе гіднішими кандидатами в ЄС, ніж Україна та Молдова

Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що його країна має набути статусу кандидата в члени Європейського Союзу раніше за Україну та Молдову

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на засіданні уряду, передає "ДС" із посиланням на "Грузія Online".

За словами прем'єра, Грузія заслужила цей статус на шляху реформ, здійснених за останні 9 років.

"Давайте спочатку почекаємо, яким буде рішення. Якщо комусь і належить, то належить Грузії, а потім уже Україні та Молдові. Коли кажуть, що Україна в стані війни і через це їй має бути надано, перепрошую, якщо присвоєння статусу визначається війною, ми не хочемо війни, друзі, ми вимагаємо заслуженого статусу, який грузинський народ заслужив своєю 30-річною боротьбою на шляху будівництва демократії та на шляху реформ, здійснених за останні 9 років. Ми просимо тільки цього, я сказав це публічно, і в Давосі, і в Братиславі, і в Брюсселі, ми не просимо нічого особливого та незаслуженого, ми просимо заслуженого статусу", — сказав Гарібашвілі.

Як повідомляла "ДС", за даними ЗМІ, Єврокомісія має намір рекомендувати надання Україні та Молдові статусу країни-кандидата на членство у Європейському Союзі за певних умов. Однак щодо Грузії "залишаються питання".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua