• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

У керівній еліті РФ розкол - одні хочуть йти на переговори, інші грабувати мільйони на війні

Російські еліти не зупиняться перед тим, щоб спробувати направити Путіна на свій шлях або навіть усунути його від влади, якщо він спробує піти на якийсь компроміс

Олександр Алєсін
Олександр Алєсін
Реклама на dsnews.ua

Росія змінює риторику і не виключає продовження контактів із США. Зараз у керівній еліті РФ розкол — одні хочуть переговори із Заходом, інші намагаються набити кишені коштом війни. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів незалежний військовий аналітик Олександр Алєсін, пише "ДС".

"Ми бачимо ознаку того, що у російській керівній еліті є якийсь розкол. Є дві групи, а може й більше, одна з яких налаштована на укладання якоїсь угоди зі Сполученими Штатами, можливо, шляхом поступок та компромісів. Можливо, це люди із дипломатичних відомств, із політичного кола", — каже експерт.

Але є також, за його словами, група військових, які отримали дуже великий вплив, величезні гроші та пилять зараз мільярди, вкладаючи в кишеню "відкати" від військових замовлень.

 "Тому я думаю, що все дуже непросто. Ми зараз бачимо саме вияв нестабільності неоднорідності російської керівної еліти", — сказав Алєсін.

На його думку, найближчим часом не можна очікувати жодних компромісів чи угод.

"Путін немає повної свободи дій, оскільки він залежить від військової еліти й "воротил" військово-промислового комплексу. Величезні державні доходи від експорту газу та нафтопродуктів спрямовуються переважно у галузі, пов’язані з виробництвом військової техніки, такі як машинобудування, металургія, хімічна промисловість та виробництво авіатехніки. Люди, пов’язані з цими галузями, мають великий вплив, і можливо, що вони не зупиняться перед тим, щоб спробувати направити Путіна на свій шлях або навіть усунути його від влади, якщо він спробує піти на якийсь компроміс", — переконаний аналітик.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua