• USD 29.3
  • EUR 31.2
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Кремлі пригрозили громадянською війною в Україні у разі "заборони долара" у РФ

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що заборона російським банкам здійснювати операції з доларами у разі повномасштабного вторгнення Росії в Україну, про яку заявив президент США Джо Байден, може спровокувати громадянську війну в Україні

ТАСС
Реклама на dsnews.ua

Про це Пєсков сказав журналістам, коментуючи заяви президента США про можливі санкції проти російських банків, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

"Всі ці заяви можуть сприяти дестабілізації обстановки. Вони можуть вселяти абсолютно помилкові надії в гарячі голови деяких представників українського керівництва, які, як то кажуть, під сурдинку, можуть вирішити розпочати заново громадянську війну у своїй країні і спробувати силовим методом вирішити проблеми південного сходу. Ми побоюємося у цьому зв'язку", — сказав Пєсков.

Пєсков зауважив, що заяви із погрозами та попередженням, "що Росії за якісь гіпотетичні дії доведеться заплатити важку ціну, звучать щодня від середнього експертного рівня до рівня глав держав".

Як повідомляла "ДС", раніше президент США Джо Байден припустив можливість нового вторгнення РФ в Україну і заявив, що в такому разі російські банки не зможуть здійснювати операції з доларами.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua