• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Люксембурзі висловилися проти постачання зброї для оборони України: пропонують почекати

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн вважає, що Україна відстає від Росії у військовому відношенні та компенсувати цю різницю за рахунок постачання озброєння не вийде

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн;
Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн;
Реклама на dsnews.ua

Про це Ассельборн заявив виданню DW, передає "ДС".

"Я не думаю, що велику різницю, яка існує між Україною та Росією у військовому відношенні, можна зараз компенсувати постачанням зброї", — вважає Ассельборн.

За його словами, незважаючи на те, що прориву поки що не спостерігається, "потрібно виявити терпіння, потрібен час".

"В останній місяць на рівні ЄС, НАТО, ОБСЄ, а також між США та Росією було докладено дуже багато зусиль, щоб переконати російську сторону, що ми ставимося до неї серйозно і хочемо залучити її до процесу", — заявив він.

"Я переконаний, що всі ці зусилля, які ми доклали, разом з американцями, разом з НАТО і Радою НАТО-Росія, мали свою дію. Російська сторона поки не змогла закрити двері", — зазначив Жан Ассельборн.

Як писала "ДС", генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що НАТО має бути готовим до широкомасштабної агресії Росії проти України.

Водночас міністр оборони України Олексій Рєзніков заявив, що станом на зараз загрози вторгнення РФ на територію України "не існує".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua