• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У МЗС Ірану заявили, що співпраця з Росією не спрямована "проти третіх країн"

У Міністерстві закордонних справ Ірану заявили, що зміцнення співпраці з Росією "не спрямоване на якусь третю країну"

Іран
У МЗС Ірану заявили, що зміцнення співпраці з РФ "не спрямоване на якусь третю країну"
Реклама на dsnews.ua

Про це повыдомляє Times of Israel, передає "ДС".

"Співпраця між Іраном та Росією в різних галузях, включно з обороною, розширюється в рамках спільних інтересів… і не проти будь-якої третьої країни", — цитує видання представника МЗС Ірану Насера Канаані.

Канаані також він звинуватив США"у веденні пропагандистської війни" — через заяву очільника ЦРУ Вільяма Бернса про те, що відносини Москви з Тегераном "є реальною загрозою" для союзників на Близькому Сході.

Представник МЗС назвав цю заяву необґрунтованою. На його переконання, вона є частиною "пропагандистської війни США проти Ірану".

Насер Канаані заявив, що американські посадовці "продовжують свої безпідставні політичні претензії та незаконні дії проти Ісламської Республіки Іран, ставлячи під сумнів звичайні засоби оборони та військову співпрацю між Іраном та Росією".

Водночас, за його словами, Тегеран "діє незалежно у регулюванні своїх зовнішніх відносин і не запитує ні в кого дозволу".

Як писала "ДС", за інформацією Головного управління розвідки Міноборони, Росія отримала нову партію ударних безпілотників від Ірану.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua