• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У МЗС РФ підтвердили отримання від США письмової відповіді щодо "гарантій безпеки"

У Міністерстві закордонних справ Росії підтвердили отримання від посла Джона Саллівана письмової відповіді США щодо "гарантій безпеки"

МЗС РФ
МЗС РФ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС РФ, передає "ДС".

"У ході зустрічі глава американської дипмісії передав письмову відповідь адміністрації США на раніше представлений російською стороною проект двостороннього Договору про гарантії безпеки", — йдеться в повідомленні.

Видання "Комерсант" опублікувало фото Саллівана, який із папкою документів прямує до МЗС РФ. Також вказується, що він доставив два документи – один від США, другий від НАТО.

Джон Салліван
Джон Салліван

Зазначимо, росіяни вимагали від США письмово відреагувати на їхній безпековий ультиматуми. Зокрема Росія запропонувала країнам НАТО взяти на себе зобов'язання, що "виключають подальше розширення НАТО, у тому числі приєднання України, а також інших держав".

Крім того, Росія пропонує відмовитись "від ведення будь-якої військової діяльності на території України, а також інших держав Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії". Також пропонується відмовитись від проведення військових навчань на певній відстані від кордонів Росії та країн НАТО.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна не має заперечень щодо письмових пропозицій, які Сполучені Штати мають намір направити Росії в рамках переговорів щодо деескалації безпекової ситуації.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua