• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

У Німеччині мало хто вірить у поразку Росії, — посол

У Німеччині багато хто не може собі уявити, що Росія може програти у війні і тому схиляються до миру між Україною та РФ за будь-яку ціну

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив посол України в Німеччині Андрій Мельник, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"В самій Німеччині наростає кількість голосів на користь укладення якнайшвидшого перемир’я будь-якою ціною, адже мало хто дійсно може собі уявити поразку росії. Німців відверто лякає той факт, що ця війна, яка вже сьогодні призвела до небувалої інфляції, може тривати ще дуже довго і поставити під загрозу їх добробут. Насправді всі ці занепадницькі настрої є для нас значним викликом на майбутнє, адже вони підвищуватимуть тиск на німецький уряд", — сказав він.

Мельник також додав, що канцлер ФРН Олаф Шольц, президенти Франції та Румунії Еммануель Макрон та Клаус Йоханніс, а також прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі "не викручували руки" українському керівництву у питанні укладання миру з Росією.

Нагадаємо, Олаф Шольц виступив проти мирного договору між Україною та Росією на умовах Кремля. Раніше Шольц заявив, що Німеччина готова до тривалої війни Росії проти України, при цьому відновлення колишніх відносин з Росією виключено.

16 червня прем'єр-міністр Італії Маріо Драгі, президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц прибули до України. Пізніше до них приєднався президент Румунії Клаус Йоханніс. Лідери відвідали Ірпінь Київської області, який сильно постраждав під час російської окупації та де рашисти чинили масові військові злочини.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua