• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

У Німеччині схвалили виділення додаткових 12 млрд євро для України

Бюджетний комітет Бундестагу в середу, 29 березня, схвалив запит федеральних міністерств оборони та внутрішніх справ Німеччини про виділення додаткових 12 мільярдів євро на військову підтримку Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Reuters, передає "ДС".

Додаткове фінансування передбачає 3,2 мільярда євро, які будуть виплачені у 2023 році, та кредитні лінії на період з 2024 по 2032 рік на суму близько 8,8 мільярда євро.

"Завдяки цим грошам Україна зможе напряму купувати озброєння за підтримки німецького уряду. Важливо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", – йдеться в заяві представників коаліційного уряду Німеччини в бюджетному комітеті Бундестагу.

Як повідомлялось, німецька армія зможе почати витрачати ці гроші вже цього року, частину коштів виділять на наступні роки. Точно невідомо, як та на який часовий проміжок розподілять ці 12 мільярдів євро.

За даними німецького МЗС, з початку повномасштабного російського вторгнення уряд Німеччини виділив понад 14,2 мільярда євро на підтримку України, з них на військову допомогу Києву – 3 мільярди євро.

Як писала "ДС", 27 березня стало відомо, що Німеччина передала Україні 18 важких бойових танків "Leopard 2" та 40 БМП "Marder".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua