• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 45.4
Спецпроєкти

У Німеччині вихідця з Росії оштрафували на 1500 євро за футболку із символом "Z"

У Німеччині окружний суд Вісбадена оштрафував вихідця із Росії за футболку з літерою "Z" на 1500 євро. Гроші будуть передані на користь некомерційної ініціативи Deutschland hilft, яка допомагає, зокрема, постраждалим від війни.

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні FAZ, повідомляє "ДС".

У виданні зазначили, що 49-річний чоловік живе в Німеччині з 1992 року і є її громадянином. Він працює електриком у компанії, яка розташована в промисловій зоні Валлуф. У чорній футболці з білою літерою "Z", яку йому подарував друг, він ходив на роботу — чоловік пояснює свій вчинок тим, що його роботодавець вивісив український прапор на будівлі компанії.

На суді зловмисник заявив, що інформацію про події у світі він отримує переважно з російських ЗМІ, тому вважав, що в Україні "до влади прийшли нацисти". За його словами, він не знав, що скоює злочин. Він також сказав, що шкодує не тільки про вибір одягу, а й про вибір ЗМІ.

Зазначимо, що в Німеччині публічна демонстрація літери "Z" на знак підтримки російського повномасштабного вторгнення в Україну є кримінальним злочином. Суд після збору доказів запропонував не відкривати кримінальне провадження, якщо порушник вчасно виплатить штраф у розмірі 1500 євро.

Як писала "ДС", у жовтні минулого року окружний суд німецького Гамбурга оштрафував чоловіка на 4 тисячі євро за те, що він розмістив на задньому склі свого автомобіля символ "Z".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua