• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.8
Спецпроєкти

У Орбана натякають, що Швеції варто "зав'язувати" з критикою Угорщини, якщо та хоче в НАТО

В Угорщині натякнули, що хочуть добитися від Швеції обіцянки пом’якшити риторику щодо проблем з демократією, перш ніж парламент нарешті погодить її вступ у НАТО

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав керівник апарату прем’єра Угорщини Балаш Орбан, передає "ДС" із посиланням на The Budapest Times.

"Деякі угорські депутати почуваються дивно, тому що в останні роки вони багато разів бачили, як певні представники уряду Швеції регулярно ставили під питання ситуацію з демократією в Угорщині, ображали угорських виборців та депутатів і в їхній особі всю Угорщину…

Угорські депутати чекають запевнень, що політичних дебатів більше немає і що немає проблеми із засадами угорсько-шведської співпраці", — зауважив Орбан.

За словами чиновника, Будапешт не хоче висловлювати позицію щодо певних питань внутрішньої політики Швеції і чекає того самого від Стокгольма. 

При цьому керівник апарату прем’єра сказав, що від фінської сторони нібито "отримали запевнення, що ці проблеми не продовжаться у майбутньому", тоді як зі Швецією ситуація інакша. 

Як писала "ДС", 22 березня, парламент Швеції проголосував за історичне рішення щодо вступу країни до Північноатлантичного альянсу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua