• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

У партії Жириновського відзначилися маячною заявою про "український слід у пандемії COVID-19"

Фракція партії Володимира Жириновського ЛДПР у російській Держдумі анонсувала "парламентське розслідування" причин пандемії COVID-19. Заявили, що до відповідальності хочуть притягнути Україну та США

ЛДПР анонсувала "парламентське розслідування" причин пандемії COVID-19
ЛДПР анонсувала "парламентське розслідування" причин пандемії COVID-19
Реклама на dsnews.ua

Відео виступу депутата ЛДПР Олексія Діденка виклав у Telegram-каналі радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає "ДС".

"Коронавірус теж вигадали українці. Російські депутати з ЛДПР знайшли український слід у створенні коронавірусу та запропонували пред'явити Києву позов про відшкодування шкоди всій світовій економіці", — прокоментував Геращенко.

Він додав, що "результатом таємної роботи предків українців Київської Русі" таким же чином у Росії можуть оголосити сибірку, чуму та віспу.

Під час виступу Діденко заявив: "Несподівано ми з вами починаємо спостерігати, що в поширенні коронавірусу в останні кілька років виявляється чіткий український слід. Оскільки це було окремим напрямком дослідження в цих біологічних лабораторіях, що фінансуються Пентагоном (заяви про їх існування спростували на рівні ООН, — ред.), поширення COVID, всіх інфекцій SARS на всіляких видах перепончатокрилих (перепончатокрилі — загін комах, — ред.)… рукокрилих — кажанів, гризунів".

"І, звичайно, коли США кажуть, що Китаю потрібно пред'явити позов про відшкодування збитків світовій економіці, зокрема самим Сполученим Штатам, ми хотіли б заявити про те, що якщо висновки про український слід у створенні COVID-19 у парламентському розслідуванні підтвердяться, то це стане юридичною підставою для переадресації всіх цих вимог уже уряду України, і відповідачем за цими позовами мають виступити самі США", — додав Олексій Діденко.

Депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко відгукнувся на заяву росіянина так: "У мене тільки одне питання, вони там усі збожеволіли до того, як прищепилися "Супутником", чи це їхня супервакцина винна?"

Як писала "ДС", Організація об'єднаних націй спростувала російські фейкові новини про лабораторії біологічної зброї в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua