• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У Польщі чекають "весняного загострення" від Лукашенка

Тиск нелегальних мігрантів на кордон Польщі з боку Білорусі може посилитися з настанням весни

Тиск нелегальних мігрантів на кордон Польщі;
Тиск нелегальних мігрантів на кордон Польщі;
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Каміньський розповів виданню wPolityce, передає "ДС".

Політик зазначив, що розраховує зменшити кількість правоохоронців на кордоні після будівництва стіни на кордоні з Білоруссю, яка має бути готова до літа.

"Польська держава витримала це непросте випробування, ми захистилися, а (самопроголошений президент Білорусі Олександр — ДС) Лукашенко не досяг жодної своєї мети, він відійшов від наших кордонів...

Проте наголошую: це не кінець, навесні може бути ще одна потужна атака. Ось чому ми робимо все, що в наших силах, щоб зміцнити бойові сили, збудувати стіну", – сказав Камінський.

Польський міністр підкреслив, що слід розрізняти біженців, які рятуються від репресій у своїх країнах, яких Польща прийняла близько 15 тис. осіб, і мігрантів, "які хочуть поправити своє матеріальне становище".

Він наголосив, що людям, які намагаються прорватися через кордон, нападаючи на польських прикордонників, "не може бути жодної нагороди" та надання притулку.

Як писала "ДС", початок будівництва постійного загородження на польсько-білоруському кордоні планувалося розпочати близько 25 січня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua