• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Польщі готові лікувати Саакашвілі

Польща в Європейському Союзі збирає підписи під зверненням до грузинської влади із закликом відпустити на лікування колишнього президента Грузії, громадянина України Міхеїла Саакашвілі, який перебуває в грузинській в'язниці та потребує термінової медичної допомоги

Реклама на dsnews.ua

Лист з ініціативи Польщі має бути направлений владі Тбілісі перед самітом ЄС, передає "ДС" із посиланням на "Польське радіо".

У ньому йдеться, зокрема, про те, що Міхеїл Саакашвілі не займатиметься громадською чи політичною діяльністю, поки перебуватиме на території Євросоюзу в період лікування.

"Якщо Міхеіл Саакашвілі помре, то його смерть кине тінь на відносини Грузії з Європейським Союзом, США та НАТО", — йдеться у листі.

У листі також згадується напад Росії на Україну, яка, як написано, є черговою жертвою російського імперіалізму, як Грузія.

Саміт Євросоюзу пройде у Брюсселі 9-10 лютого.

Як повідомляла "ДС", уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубинець закликав керівництво Грузії допустити його до колишнього президента країни Міхеїла Саакашвілі, який є громадянином України і зараз перебуває у грузинській в'язниці.

МЗС України назвало психологічним та фізичним насильством дії Грузії щодо Саакашвілі, а також закликало Тбілісі припинити тортури та передати засудженого Україні.

Міхеїл Саакашвілі заявив, що вибрав "поганий час" для повернення на Батьківщину. Він не виключає, що люди, котрі планували його повернення, могли бути агентами РФ.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua