• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

У Росії лікар вимагав від пацієнтів пити "мертву воду" та не митися (ФОТО)

В одній із лікарень російського міста Чорногорськ (республіка Хакасія) лікар рекомендував пацієнтам лікуватися "мертвою водою", "кабачковою стравою" та іншими народними методами, а також давав поради не митися

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла на своїй сторінці в Instagram місцева громадська організація "Центр розвитку громадського контролю", передає "ДС".

"Є в одній із чорногорських поліклінік дивовижний лікар. Лікує він виключно народними методами. Мертва вода та кабачкові оладки від усіх негараздів. Добре допомагає ще борщ та магнітотерапія на кришці", — наводять активісти слова одного зі своїх передплатників.

Центр також опублікував кілька фотографій, зокрема, — пляшечки з написом "мертва вода" та приписи лікаря.

У своїй записці медик серед іншого радить виключити з раціону солону, холодну, чай і каву, забороняє приймати душ тиждень, а от, наприклад, "кабачкову страву" або якусь "магнітотерапію" рекомендує.

"Не митися 7 днів. Кабачкова страва, кріп, смородина, морква, капуста. Настойка ехінацеї... Інгаляція цибулева... Магнітотерапія по 20 хвилин...", — зазначено у приписі.

Від якої саме хвороби прописано таку "терапію", не уточнюється.

У коментарях Центру відповів офіційний аккаунт МОЗ Хакасії. Там повідомили, що вже знають про цього лікаря.

"Подібний факт справді був зафіксований у медустанові. З лікарем обов'язково буде проведено роз'яснювальну бесіду. Пацієнтам рекомендуємо з усіх питань, у тому числі пов'язаних із призначенням лікування, безпосередньо звертатися до завідувача терапевтичного відділення або завідувачки поліклініки Чорногорської лікарні", — йдеться в пості.

Нагадаємо, у лютому 2021 року співробітникам московської поліклініки офіційно заборонили крутитися на стільцях, а також пояснили, як правильно на них сідати. Втім, це не єдина дивина, що сталася в Москві зі стільцями в ті дні. У тому ж місяці різноробець московської їдальні вирішив виміряти довжину своєї прямої кишки, застосувавши для цього лаковану ніжку стільця. Для вимірювання кишки він використав ніжку від стулу, яку раніше привіз з дачі. Дослідження закінчилося госпіталізацією, оскільки предмет довжиною півметра витягти самостійно не вдалося.

За словами самого любителя анатомії, він зазнав невдачі, бо забув прив'язати до "вимірювального приладу" шнурок.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua