• USD 36.6
  • EUR 40.2
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Росії в ДТП і від алкоголю гинуть по 30 тисяч людей: Путін не бачить проблеми у загибелі своїх вояк в Україні

Президент Росії Володимир Путін зробив вигляд, що він не має стосунку до смертей російських солдатів у розв'язаній ним війні, і порівняв втрати на фронті зі смертями в аваріях на дорогах і від алкоголю

Володимир Путін
Володимир Путін
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить відеозапис спілкування Путіна з "матерями військових", передає "ДС".

"Звісно, це величезна трагедія (смерть рідної людини, – "ДС"). Це порожнеча, яку нічим не заповнити, коли немає близької людини, тим більше сина. 

Але, ви знаєте, що мені на думку спадає: у нас у ДТП гинуть приблизно 30 тисяч людей, від алкоголю – приблизно стільки ж. Буває, на жаль. Так життя складається. Життя – складне й багатогранне, складніше, ніж десь у папірцях написано. 

Ми ж усі під Господом, під Аллахом, під Христом, я не знаю – усі, хто вірить у вищі сили, це неважливо, якої людина релігії дотримується, – ми всі смертні, ми всі під Господом. І ми коли-небудь із цього світу всі підемо. Це неминуче. Питання в тому, як ми жили", — сказав господар Кремля.

Нагадаємо, 25 листопада президент РФ Володимир Путін провів зустріч нібито з матерями військових, які беруть участь в агресії проти України, однак ЗМІ встановили, що жінок для цієї зустрічі ретельно підбирали серед чиновниць і представниць провладних структур. 

Крім того, стало відомо, що представниць "Ради матерів і дружин" не покликали на зустріч Путіна з матерями військових, що планувалася на 27 листопада, чим у цій організації відкрито обурилися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua