• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

У Росії вже роблять замах на суверенітет Норвегії

Провідні російські політики сумніваються у праві Норвегії на суверенітет після того, як ця країна заборонила пропускати вантажі для громадян РФ на острові Шпіцберген

Норвегія
Норвегія / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, віце-спікер Ради Федерації Костянтин Косачов у повідомленні на своєму Telegram-каналі назвав рішення Норвегії порушенням принципів гуманізму, повідомляє "ДС".

"Своїм вольовим рішенням норвезька влада намагається залишити російських шахтарів без продуктів харчування, що аморально за своєю суттю", — заявив він.

Інший представник Радфеда Андрій Клішас написав у Telegram, що з цього моменту суверенітет Норвегії над Шпіцбергеном "під великим питанням".

Він заявив, що громадяни РФ на Шпіцбергені мають бути забезпечені всім необхідним. І додав, що "суверенітет у сучасному світі – це вже не лише право та можливість здійснювати всю повноту державної влади на певній території, а й право та здатність гарантувати та захищати права своїх громадян".

Нагадаємо, 28 червня Норвегія через санкції не пропустила вантаж для росіян на Шпіцбергені. Влада країни не видала дозволу російській гірничодобувній компанії перевезти товари на Шпіцберген через материкову частину країни.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua