• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

У Росії заговорили про можливу капітуляцію в Україні

Посол РФ у Вашингтоні Анатолій Антонов заявив, що "капітуляції" Москви в Україні в жодному разі не буде. Утім екскомандувач НАТО вважає, що ця заява свідчить якраз про протилежне

Реклама на dsnews.ua

Свою заяву посол Антонов зробив в етері пропагандистського YouTube-каналу "Соловьев Live", передає "ДС" з посиланням на РЕН ТВ та РИА Новости.

"Ми твердо і ясно говоримо і однозначно у цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут, такої капітуляції не буде, ніколи не буде", - сказав Антонов.

Водночас американський генерал Бен Ходжес вважає, що такі заяви російських дипломатів свідчать  якраз про те, що в РФ вважають реальною загрозу своєї капітуляції.

Бен Ходжес, який був командувачем об’єднаного командування НАТО в 2012-2014 роках та збройних сил НАТО в Європі у 2014-2017 роках, процитував у своєму twitter цю заяву, додавши:

"Це означає, що вони (представники РФ) справді розглядають цей сценарій як реальну можливість".

Додамо, що посол Антонов також висловив упевненість у тому, що поставлені президентом Росії Владіміром Путіним завдання війни в Україні "будуть повністю виконані".

Крім того, Антонов лякає непередбачуваними наслідками для ядерних держав США та Росії втягування Штатів у війну, яку Росія розпочала проти України.

"США дедалі глибше втягуються у конфлікт із найбільш непередбачуваними наслідками для двох ядерних держав", - сказав він.

За словами посла, ситуація виглядає все більш тривожно, оскільки США постачають в Україну все більш потужну зброю, що нібито провокує дії Росії у відповідь, хоча війну почала саме РФ.

При цьому Вашингтон нібито нагнітає розмови про плани Росії застосувати ядерну зброю, намагаючись зробити із Росії вигнанця. За словами Антонова, заяви про такі плани РФ не відповідають дійсності. Він наголосив, що жодних ознак для цього немає і назвав ці розмови нісенітницею.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua