• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Шойгу інфаркт, заарештовано двадцять генералів Міноборони РФ , — ексспіввласник "Юкоса"

Російсько-ізраїльський громадський діяч, колишній співвласник "Юкоса" Леонід Невзлін заявив, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу з великим інфарктом потрапив до реанімації. Він підключений до апаратів забезпечення життєдіяльності

Реклама на dsnews.ua

Також, за його інформацією, заарештовано близько 20 російських генералів, передає "ДС".

За словами Невзліна, у Шойгу стався великий інфаркт, і чи виживе міністр оборони РФ, невідомо.

"Шойгу вибув з гри, можливо, він стане інвалідом, якщо виживе. У нього раптом трапився великий інфаркт, він у реанімації, підключений до приладів. Ходять чутки, що інфаркт міг виникнути не з природних причин", — зазначив він.

Також джерела Невзліна повідомляють про масові арешти серед найвищого військового керівництва держави-окупанта. Затримано не менше 20 штабних генералів — нібито за звинуваченням у розкраданні коштів в армії, що призвело до нищівної поразки Росії у війні проти України.

"Заарештовано 20 генералів МО. Усі штабні. Тут все ясно — тотальне розкрадання коштів на підготовку українського керівництва та населення до урочистої зустрічі армії визволителів із Росії. З 2014 року вкрадено близько 10 млрд доларів, виділених Путіним на підготовку бліцкригу", — повідомив Невзелін.

"На Аркадія Дворковича готується кримінальна справа, від нього чекають свідчень на його колег та друзів. Джерела у ФСБ говорять про те, що якщо він не піде на угоду зі слідством – його переведуть до СІЗО "Матроська Тиша" або Лефортово. Сурков під домашнім арештом, він підозрюється в крадіжці грошей, виділених на підготовку до війни, це та сама справа, за якою заарештовано 20 генералів", — написав він.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua