• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

У США сказали, хто у Кремлі головний по "референдумам" на окупованій Україні

Відповідальним за проведення так званих "референдумів" про приєднання до Росії на окупованих територіях України є перший заступник глави адміністрації президента Росії Сергій Кирієнко

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив перший заступник представника Державного департаменту США Ведант Патель, передає "ДС" із посиланням на CNN.

"Кирієнко відповідальний за контроль над контрольованими Росією територіями перед спробою їх приєднання до Росії, що у разі здійснення буде незаконним", – наголосив Патель.

Нагадаємо, ставленик російських окупантів у Запорізькій області Євген Балицький підписав "розпорядження" про підготовку до "референдуму" про входження регіону до складу Російської Федерації.

Російські окупанти в Луганській та Херсонській областях розгорнули підготовку до псевдореферендуму за приєднання до Росії – почали роздавати пенсіонерам гроші та агітують молодь вступати до захоплених вишів.

У тимчасово окупованих районах Херсонської області місцеві жителі перешкоджають підготовці окупантів до незаконних псевдореферендумів щодо приєднання до Росії.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов зазначає, що проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях можливе лише як фейк.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua