• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

У Тамбові хлібозавод "клепає" для російських загарбників бойові дрони за $450 (ВІДЕО)

На хлібокомбінаті у місті Тамбов (Росія) почали збирати бойові дрони "Бекас" для ЗС РФ. Керівництво запевняє, що підприємство робить по 200 квадрокоптерів на місяць, друкуючи деталі на 3D-принтерах

Дрони "Бекас" збирають для ЗС РФ на "Тамбовському хлібокомбінаті" (скріншот)
Дрони "Бекас" збирають для ЗС РФ на "Тамбовському хлібокомбінаті" (скріншот)
Реклама на dsnews.ua

Про це пише російське медіа Life Shot, співробітники якого побували на підприємстві, передає "ДС".

Спочатку співробітники "Тамбовського хлібокомбінату" передавали волонтерам кошти на дрони або купували їх самі, передаючи ЗС РФ, але в якийсь момент вирішили, що можуть робити літальні апарати за допомогою заводського обладнання. Тепер на заводі щомісяця нібито збирають по 200 квадрокоптерів під середньою вартістю 35 тисяч рублів кожен ($455). Вони літають зі швидкістю 65 км/год, а одного заряду акумулятора вистачає на 15 хвилин роботи, у комплекті з БПЛА поставляється запасний.

"Технічні характеристики відповідають вимогам, що висуваються військовослужбовцями, вони дешевші у виробництві, якщо порівнювати з дронами, які закуповуються вже готовими", — заявив перший заступник гендиректора "Тамбовського хлібокомбінату" Олександр Рудик.

Як він стверджує, технічні фахівці заводу самі роблять раму для квадрокоптера, а також друкують на 3D-принтерах деталі для кріплення корисного навантаження: камер, антен, систем скидання боєприпасів. Олександр Рудик не уточнив, звідки інженери беруть електроніку, заборонену антиросійськими санкціями, проте показав пульт та окуляри віртуальної реальності, які використовуються для управління FPV-дронами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua