• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У ЗМІ підрахували, скільки ухилянтів покинули Росію за два тижні мобілізації

Менш ніж за два тижні після підписання господарем Кремля Володимиром Путіним указу про "часткову" мобілізацію Росію покинуло близько 700 тисяч осіб

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Forbes з посиланням на джерела, передає "ДС".

За даними одного джерела, з початку мобілізації з Росії виїхало майже 1 млн людей. Друге джерело в адміністрації президента РФ повідомляє, що країну покинуло від 600 тисяч до 700 тисяч росіян. Співрозмовник видання підкреслив, що поки незрозуміло, який відсоток людей виїхав із країни з туристичною метою.

Як повідомляє Forbes, раніше ЗМІ наводили цифру 194 тисяч росіян, які виїхали за тиждень після оголошення про мобілізацію до Грузії, Казахстану та Фінляндії. На початку вересня, ще до оголошення часткової мобілізації, Росстат заявляв, що з початку року з РФ виїхали 419 тисяч осіб – удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Міграційний відтік склав 96 тисяч проти приросту на 114 тисяч у 2021-му.

Як писала "ДС", сім'ям мобілізованих резервістів у російській республіці Тува роздадуть живих баранів та вугілля. Натомість на Сахаліні вирішили давати по 5 кг риби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua