• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

В Австрії вигадали нову формулу для вступу України до Євросоюзу

Перед вступом до Європейського Союзу Україна має пройти певний проміжний етап для досягнення європейських стандартів

AP
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив канцлер Австрії Карл Нехаммер, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

Зокрема, Нехаммер запропонував створити так званий "підготовчий простір" для України, щоб він досяг стандартів ЄС, аналогічних Європейській економічній зоні та Європейській угоді про вільну торгівлю.

"Нас об'єднує одна мета, ми всі хочемо сильної, незалежної та економічно успішної України. В даний час вона бореться за своє політичне і територіальне виживання. Всі наші зусилля в першу чергу спрямовані на припинення російської агресивної війни. На такому етапі швидке приєднання до ЄС в будь-якому випадку не може бути нагальною проблемою", — зазначив Нехаммер.

Він наголосив, що у нинішніх дебатах про членство України в ЄС необхідно позбутися емоцій, оскільки швидкий вступ нереалістичний.

"Ми повинні створити європейський підготовчий простір, який дозволить крок за кроком зміцнювати співпрацю з ЄС і краще адаптуватися до європейських стандартів", — додав Нехаммер.

Як повідомляла "ДС", лідери Євросоюзу підтверджують готовність розглянути на своєму наступному саміті у червні заявку України на членство у ЄС.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua