• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 45
Спецпроєкти

У Білорусі за вказівкою Лукашенка рятувальникам видали зброю

Частина співробітників Міністерства з надзвичайних ситуацій Білорусі отримала вогнепальну зброю

EPA
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в інтерв'ю каналу "ОНТ" голова МНС Білорусі Вадим Синявський, повідомляє "ДС".

"Ми доручення президента (самопроголошеного президента Олександра Лукашенка — ред.) виконали. Сьогодні все те озброєння, яке було заплановано, отримано в Міністерстві оборони та розміщено в наших кімнатах для зберігання зброї. В окремих підрозділах, що дислокуються у різних регіонах нашої країни, де вони незначні, ми зброю розмістили в кімнатах для зберігання зброї органів внутрішніх справ. Здійснено розрахунок, навчання особового складу. Наразі йде навчання планове", — сказав він.

Синявський зазначив, що рятувальники братимуть участь у захисті країни у разі потреби.

"У разі необхідності брати активну участь у тих чи інших питаннях, пов'язаних із захистом своєї Вітчизни, ці розрахунки доведені до Міністерства внутрішніх справ та до начальників УВС на регіональному рівні, а також до Збройних Сил – у разі потреби також формуватимуться розрахунки для участі у відповідних діях", — пояснив міністр.

Як повідомляла "ДС", 8 жовтня посла України в Мінську Ігоря Кизима запросили до МЗС Білорусі та вручили йому ноту, де стверджується, що Україна нібито планує удар по білоруській території.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua