• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

У Британії презентують план "депутінізації світової економіки": що пропонується

Міністр торгівлі Великої Британії Енн-Марі Тревельян збирається презентувати план,згідно з яким "зелені" торговельні угоди зможуть допомогти покласти край залежності світу від російських нафти і газу та "депутінізувати" світову економіку

У Британії анонсували план "депутінізації світової економіки"
У Британії анонсували план "депутінізації світової економіки"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Європейська правда", передає "ДС".

Британія, яка менше залежить від російської енергії, ніж її континентальні сусіди, заявила, що швидко "зелений" сектор,що швидко зростає, може допомогти іншим країнам зменшити залежність від російських нафти і газу.

"Цей жахливий конфлікт в Україні підкреслив те, чого можна досягти завдяки згуртованому глобальному підходу. Це також нагадало світові, що ми повинні депутінізувати світову економіку", — цитує видання уривки промови Тревельян, оприлюднені її офісом.

"Ці останні місяці показали необхідність прискорити наш шлях як глобальної спільноти від вуглеводнів, рішуче відвернутися від ери залежності від палива, що забруднює, та перейти до майбутнього з нульовим значенням", — наголошує міністерка.

Очікується, що Тревельян оголосить про гарантії позик для "зеленого" бізнесу вартістю майже 190 млн фунтів стерлінгів і про "зелену" торгівлю та інвестиційну виставку на північному сході Англії восени.

Як писала "ДС", за даними ЗМІ, у Міністерстві фінансів США хочуть запропонувати мита на російську нафту як альтернативу нафтовому ембарго.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua