• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

У Британії відклали голосування за нового прем'єра: ЗМІ дізналися, у чому причина

Консервативна партія Великої Британії відклала на півтора тижні початок поштового голосування за вибір нового прем'єр-міністра через ризик хакерського злому

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання The Telegraph, передає "ДС".

ТАм пишуть, що голосування за нового прем'єра було відкладено після попередження британського центру урядового зв'язку (GCHQ), який відповідає за інформаційний захист уряду і збройних сил країни, про те, що хакери можуть втрутитися в голосування і змінити його результати.

Крім того, через хакерську загрозу в Британії змінили процедуру голосування.

Відзначається, що Консервативна партія змушена була скасувати початкові плани, що дозволяють змінювати свій вибір в процесі голосування. Тепер унікальний код кожного члена партії буде деактивовано відразу після того, як він віддасть свій голос, тобто своє рішення не можна буде змінити.

За даними ЗМІ, бюлетені для голосування поштою, які повинні були почати надходити членам Консервативної партії з понеділка, ще не були відправлені.

Як писала "ДС", перші теледебати головних кандидатів на посаду прем'єр-міністра Великобританії, Ліз Трасс та Ріші Сунака, не показали явного фаворита.

У свою чергу, Трасс запевнила, що буде "найкращим другом України", як нинішній глава британського уряду Борис Джонсон.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua